Inspirujące cytaty z książki \"Kropki\"

Kolekcjonerka 2017-10-18
    W życiu trzeba się samemu cieszyć. Nie można czekać, aż ktoś cię uszczęśliwi.     Mówi się, że nie ma dwóch takich samych ..

Pokochać siebie!

Kolekcjonerka 2017-10-03
  Czy można nauczyć się kochać? A dokładniej czy można nauczyć się pokochać siebie?   Jeżeli jeszcze nie opanowałaś tej sztuki, to najwyższy czas wziąć się za ..

Pińa Colada

Kolekcjonerka 2017-10-03
  "Jeśli nie jestem w poszukiwaniu radości i zadowolenia z życia egocentryczna, taka cała ja, jeśli nie jestem skoncentrowana na tym, co mi sprawia radość, jeśli nie odczuwam całą ..

Stylizacja dla romantyczek i romantyczne rozważania o życiu.

Kolekcjonerka 2017-09-10
  Złotowłosa księżniczka, leży nieruchomo, pogrążona w magicznym śnie. Sama, opuszczona, zamknięta w ciemnej wieży. Nagle pojawia się książę na białym koniu. Jest odważny i ..

Tarta z malinami - idealna dla Mamy i córki.

Kolekcjonerka 2017-09-07
    Gdy jest szaro-buro, a humory spadają w dół, tak jak deszcz za oknem, najlepsza na smutki jest pachnąca, samodzielnie wykonana tarta z malinami. Nie wiem jak Wy drodzy ..

Elegancko i na luzie

Kolekcjonerka 2017-08-20
  Jak wyglądać elegancko i na luzie jednocześnie? W naszych czasach to żaden problem, odkąd istnieje trend w modzie zwany „sportową elegancją”. Dziś chciałabym ..

Podsumowanie miesiąca - lipiec

Kolekcjonerka 2017-08-10
  Zapraszam na podsumowanie miesiąca, miesiąca w którym zostałam ciocią, byłam na fenomenalnym koncercie Janusza Radka i smażyłam kiełbaski na ognisku. Gdy siadłam by napisać ..

Sałatka z rukuli z granatem, pomarańczą i kurczakiem

Kolekcjonerka 2017-08-08
  Nie wiem jak Wam, ale mnie upały dają mocno w kość. Nie mam ochoty na ciepłe i sycące posiłki. Najchętniej piłabym wodę i jadła lody. Na szczęście mam ochotę na ..Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.Blog na FacebookuNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 

X
X