6 sprawdzonych sposobów jak bez diety i siłowni stracić na wadze

Kolekcjonerka 2018-02-21
  Chodzisz na siłownię, trzymasz się restrykcyjnej diety, a waga stoi? Znam to doskonale. Z każdą serią męczących ćwiczeń i  odmawiania sobie kolejnego czekoladowego deseru, ..

Stylizacja z pasiakiem w roli głównej!

Kolekcjonerka 2018-02-18
  Najbardziej w życiu pragniemy być wolni. Chcemy być sobą, niezależnie od tego czy się akceptujemy czy nie. Chcemy się rozwijać i kroczyć wybraną przez nas ścieżką, choć na ..

Kolacja, która rozpali Wasze zmysły - makaron z chorizo i krewetkami

Kolekcjonerka 2018-02-12
  Planujesz romantyczną kolację w domu i nie wiesz, co przygotować? Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę i sprawić by zapamiętała właśnie te Walentynki? Oczywiście możesz ..

Prezenty na Walentynki - dla niej i dla niego.

Kolekcjonerka 2018-02-11
Nie przepadam za Walentynkami! To święto bardziej kojarzy mi się z wymuszeniem niż przyjemnością. Mimo wszystko Walentynki, dla małżeństw, par z długim stażem mogą być wybawieniem. ..

Pinterest Trend Report 2018 - co będzie modne w tym roku!

Kolekcjonerka 2018-02-07
  Zastanawiam się czy jestem jedyną osobą, która lubi prognozy? Namiętnie czytam wszelkiego rodzaju listy i  raporty. Napędzają mnie kreatywnie, inspirują! ..

Regularne jedzenie z Dietoteka.eu – pierwszy krok do zdrowego odżywiania!

Kolekcjonerka 2018-02-04
  Chodzisz głodna? Potrafisz cały dzień nic nie zjeść, a wieczorami masz napady wilczego głodu? Nie chudniesz pomimo zdrowego odżywiana? Nie masz energii, nic Ci się nie chce? Być ..

Podsumowanie miesiąca - styczeń

Kolekcjonerka 2018-02-02
  Byłam: w domu. Choroby dzieciaków spowodowały, że prawie cały miesiąc spędziłam w domowych pieleszach. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale w przerwach od przeziębień udało ..

Okryj się swetrem plus cytaty, które Cię zainspirują!

Kolekcjonerka 2018-01-28
  "Większość ludzi żyje życiem innych. Ich myśli to cudze opinie, ich życie to imitacja, ich namiętności to cytary" [ Oskar Wilde]     Cytaty są dla mnie ..


Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X