Wiosenna i lekka sałatka z książki Elizy Mórawskiej - Na zdrowie

Kolekcjonerka 2018-05-17
  „Wychowałam się na tradycyjnej, polskiej kuchni, a moje dzieciństwo przypadło na lata 80. XX wieku”- tak pisze Eliza Mórawska, autorka bloga White Plate i autorka ..

Czy kobiety mają poświęcenie w DNA? Plus romantyczna stylizacja z apaszką w roli głównej!

Kolekcjonerka 2018-05-14
  "Nieraz mam przemożne wrażenie, że sens życia kobiety polega na poświęcaniu się swojej rodzinie, mężowi, synowi, dzieciom, domowi, utrzymywaniu porządku, karmieniu, i – ..

Wiosenna lista zakupowa- akcesoria

Kolekcjonerka 2018-05-11
    Piękne mamy lato tej wiosny! Nie wiem jak Wy, ale ja już czuje się jak na wakacjach. Zamiast nosić trench i zabudowane baletki, chodzę w rzemykowych sandałach, a przy boku ..

Kreatywne gotowanie z dzieciakami – babeczki leśny mech!

Kolekcjonerka 2018-05-10
    „Mamo naucz mnie gotować!” powiedziała ostatnio Weronika, wgapiając wzrok w gotujące dzieciaki w „MasterChef Junior”. Jej zachwyt nad ..

Quest - Twoja droga do sukcesu według Wojciecha Eichelbergera. Część druga

Kolekcjonerka 2018-04-29
  Czym jest Quest? To wyprawa, dzięki której odnajdziesz ukryte zasoby i możliwości a także poznasz metodę rozwiązywania trudnych problemów. Dziś zapraszam Was na ..

Quest - Twoja droga do sukcesu według Wojciecha Eichelbergera. Część pierwsza.

Kolekcjonerka 2018-04-22
  Od dawna czytam "Zwierciadło" - miesięcznik, który prowadzi mnie przez meandry duchowości, pobudza do myślenia i wzbogaca... Kilka lat temu „Zwierciadło” ..

Zabiegi i triki, dzięki którym będziesz wyglądać promiennie nie wydając fortuny

Kolekcjonerka 2018-04-17
  Pewnie Was to zdziwi, ale dopiero po 30-stce zainteresowałam się stanem swojej skóry. Natura obdarzyła mnie bezproblemową cerą, niestety skłonną do atopii. AZS pojawiało się ..

Postaw na rozwój, czyli wiosenny remanent w głowie!

Kolekcjonerka 2018-04-11
  Wraz z przyjściem wiosny poczułam wielką motywację i ochotę na zmiany. Przejrzałam swoje roczne cele i wybrałam klika z nich. Pierwsze wiosenne postanowienia to tak naprawdę, zmiany ..


Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X