Pieczone bataty z sosem tzatziki

Kolekcjonerka 2017-11-29
  Dlaczego ja tak późno odkryłam bataty?   Ja wielka wielbicielka ziemniaków, dopiero po trzydziestce odkryłam ich słodką, pomarańczą odmianę. Lepiej ..

Dołączysz do mnie?

Kolekcjonerka 2017-11-19
  Czasem ciężko jest po prostu być sobą - wyjść poza wszelkie ograniczenia, szepty innych i pokazać swoje prawdziwe oblicze. Boimy się odsłonić, pokazać emocje i czystość ..

Doskonała jak róża

Kolekcjonerka 2017-11-06
      „Porównaj spokojną i prostą wspaniałość kwitnącej róży z twoim życiem pełnym niepokoju i napięć. Róża obdarowana jest ..

Metamorfoza ze Studiem Figura

Kolekcjonerka 2017-10-28
  Podobnież wszystko zaczyna się w głowie. Wystarczy marzyć, zacząć planować, być cierpliwym i zdyscyplinowanym. Skoro to takie łatwe, to, czemu tyle czasu zwlekałam z walką o ..

Wrapy z chrupiącym boczkiem

Kolekcjonerka 2017-10-31
  Muszę Wam coś wyznać: uwielbiam boczek! Mogę zrezygnować z każdego rodzaju mięsa, ale boczek sobie zostawię. Dieta, nie dieta na dobrze przysmażony boczek zawsze sobie pozwolę. ..

Inspirujące cytaty z książki \"Kropki\"

Kolekcjonerka 2017-10-29
  Kocham czytać... Za to rzadko pożyczam książki. Czemu? Jak czytam, zakreślam, podkreślam, sporządzam notatki, zaginam rogi i wracam kiedy mogę do ukochanych momentów. Jak ..

Boginią jesteś...

Kolekcjonerka 2017-10-29
    „Boginią jesteś od początku do końca życia, ale boginią świadomą możesz być dopiero od pewnego momentu. To jest cały proces polegający na zbieraniu ..

Pokochać siebie!

Kolekcjonerka 2017-10-29
    Czy można nauczyć się kochać? A dokładniej czy można nauczyć się pokochać siebie?   Jeżeli jeszcze nie opanowałaś tej sztuki, to najwyższy czas ..


Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X