Ulyana Sergeenko w Paryżu..

Kolekcjonerka 2013-01-26
Udostępnij:

W Paryżu odbył się Spring 2013 Couture i dzięki portalowi Style.com zobaczyłam jak można się modnie ubierać zimą. Najważniejsze domy mody pokazały wspaniałe kreacje couture, a bywalczynie pokazów brodząc w zaspach śniegu interesujące stylizacje.  Chociaż mam wrażenie, że dla większości ani śnieg, ani mróz, nie przeszkadzał w zaprezentowaniu pięknych choć czasem "lekkich" ubrań. Sami zobaczcie :
 

Moja ulubiona rosyjska projektantka Ulyana Sergeenko zachwyciła w Paryżu drugą kolekcją, która można określić jednym słowem "bajka".  Oglądając poszczególne projekty miałam wrażenie, że widzę postaci z kultowych obrazów  "Przemineło z Wiatrem" , "Przygody Tomka Sawyera" , "Czerwonego Kapturka" czy "Czarodzieja z krainy Oz". Rozkloszowane sukienki ( piękna zielona ), peleryny , obcisłe gorsety i sielankowe spódnice, okraszone swoistym folklorem, kapelusze z dużym rondem - to wszystko znalazło się w kolekcji rosyjskiej projektantki. Dla mnie ta kolekcja to hołd złożony kobiecości... 

 1 komentarz Odpowiedz
2013-01-27 08:35:37 - Odpowiedz
Zapiera dech w piersiach! Przepiekne!
Chce wszystkie kreacje i kazda z osobna!
Ach ta zielona siknia, i te buty! Brak slow!


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. 


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X