Made in G – nowe miejsce dla kochających modę!

Kolekcjonerka 2016-08-01
Udostępnij:

 

Cieszę się jak w moimi mieście powstają nowe inicjatywy, wyborne restauracje i sklepy z fajną odzieżą.  Dlatego miło mi było otrzymać zaproszenie od  właścicielki nowo otwartego salonu „Made in G”. Byłam bardzo ciekawa jakie marki ubrań proponuje salon, jakie są ceny i jak wygląda asortyment. „Made in G ” znajduje się przy Promenadzie Solnej, niedaleko mojej ulubionej kawiarni „Calimero Cafe” i restauracji „Solna 12”. Także towarzystwo wyborne !.

 

 

 

Ubrania są przeznaczone dla szerokiej klienteli. Znajdziecie tam takie marki jak : Elisabetta Franchi, Patrizia Pepe, Atos Lombardini, a także fantastyczne akcesoria od Love Moschino. Made in G to ekskluzywny salon, oferujący nie tylko damskie kolekcje, także idąc na zakupy możemy zabrać swoich partnerów. Albo odwrotnie to oni mogą nas zabrać na zakupy marzeń! Panowie zaopatrzą się w ubrania od marek : Trussardi Jeans, GAS oraz AT.P.CO.

 

 

 

Asortyment jest imponujący ! Podoba mi się to, że są tam rzeczy i dla szalonej buntowniczki czyli ramoneski z frędzlami, poszarpane jeansy, a także dla delikatnej romantyczki, lubiącej falbanki, zwiewne materiały i pastelowe kolory. Aktywna kobieta sukcesu wypatrzy eleganckie sukienki i zmysłowe body obszyte koronką idealne pod marynarkę. Do tego cekinowe buty, zabójcze szpilki i modne od paru sezonów sneakersy. Nie wspomnę o torebkach, które skradły mi serce. Występują w różnych kolorach i krojach! Limonkowe cudo śni mi się po nocach !

 

 

 

Co do cen, są wysokie, ale nie zapominajmy, że kupujemy włoską jakość i oryginalne wzory. Jeżeli nie chcecie by na ważnej imprezie, ktoś pojawił się w tej samej sukience polecam „Made in G”. Pamiętajcie także o wyprzedażach ( obecnie w sklepie trwa Summer Sale), wtedy ceny spadają nisko i jest okazja kupić sobie coś markowego, coś co zostanie w naszej szafie dłużej niż przez jeden sezon. Ja zawsze powtarzam, że lepiej kupić jedną droższą rzecz, a dobrej jakości, niż dziesięć, które szybko stracą na wartości. Jeżeli jeszcze Was nie przekonałam do odwiedzenia sklepu, popatrzcie na zdjęcia!!!

 

 

Mam dla Was niespodziankę. Wspólnie ze salonem „Made in G” przygotowałyśmy konkurs, w którym do wygrania jest :

 

Torebkę wygrała : AGATA  FATEK

Proszę o kontakt !

 

 

Made in G 

Ul. Solna 4A/8U

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/Made-in-G-Kielce-534028116776070/?fref=ts

 


30 komentarzy Odpowiedz
2016-07-31 22:02:25 - Odpowiedz
Torebk idealna temat rzeka - przede wszystkim powinna zachwycać i cieszać oko, jak ta którą można wygrać w konkursie. Bo my kobiety tak naprawde kupujemy wszystko oczami, wszelkie argumenty przemawiajace za uznaniem torebki za idealna takie jak:
pojemność, funkcjonalność, uniwersalny kolor pasujący do każdej stylizacji, duża ilościa przegródek w ktorych można pomieścić wszystkie niezbędne damskie akcesoria od szminki, portfelu, kluczach, telefonie poczynając, a kończąc na pieluszkach, ulubionym autku mojego synku, smoczku, biszkoptach, bateriach, czy śrubokręcie kończąc. No tak taka powinna byc kolejna moje torebka, ale takich mam już kilka, mimo to znalezie w niej cokolwiek graniczy z cudem - zatem uznanie jej za torebke idelana nie bedzie prawdziwym stwierdzeniem w moim przypadku. Myślę, że jedyną idealną i wymarzoną torebka od kiedy zobaczyłam ją na Twoim profilu stała się torebka Love Moschino ze sklepu "Made in G Kielce". Mam dość kolekcjonowania torebek shopperów. W takiej torebce napewno pomieszcze tylko to co niezbędne, ograniczę sie do minumum i wreszcie wszystko bedzie miało swoje miejsce.Prawdziwe cudeńko zachwycające swoim nietuzinkowym wyglądem i kształtem oraz dodającym charakteru łańcuchem. Bo to jest torebka stworzona dla mnie - czyli torebka idelana bez dwóch zdań😊

2016-07-31 21:56:18 - Odpowiedz
Idealna torebka to taka, która zmieści wszystkie niezbędne rzeczy: klucze portfel telefon chusteczki i kilka drobiazgów,a najważniejsze to to by torebka była wyjątkowa, dzięki idealnej torebce nawet prosta stylizacja nabiera błysku, dlatego mój ideał torebki jest zgrabny i piękny a także niepowtarzalny jak każda z nas :)

2016-07-31 21:44:38 - Odpowiedz
Love is in the bag! Miłość jest w torebce! Idealna to taka, która kochamy mimo wszystko! Mimo, ze nie pasuje do stylizacji, to i tak po nią sięgamy, bo jest dla nas jak alfabet Braiła dla niewidomych! Dotykiem czuje jej zawartość, znam każdy jej szczegół i mimo, ze nigdy w niej nie mogę nic znaleźć, to i tak wiem, ze mam w niej wszystko!

2016-07-31 20:55:46 - Odpowiedz
Idealna torebka to tak do której poczujesz miłość😀i wiesz że to ta jedna z wielu ktòrą pokochasz😀

2016-07-31 18:45:29 - Odpowiedz
W mojej idealnej torebce,
znajdzie się wszystko co zechcę.
Brązer, pomadki, pudry, róże i szminki,
a nawet szczotka do włosów i spinki.
Nie zabraknie też kremu do rąk i chusteczek,
pełno w niej będzie służbowych kartek i teczek.
Będzie również miejsce na telefon i portmonetkę,
dobrą książkę, okulary i modową gazetkę.
Będą w niej także kluczyki do samochodu,
bym mogła wozić torebkę na miejscu pasażera z przodu.
W mojej idealnej torebce będzie dużo przestrzeni,
znajdzie się także wiele kieszeni.
Bo lubię, jak mam uporządkowane wszystko,
by mieć pod ręką to, co chce blisko.
Idealna torebka będzie cała biała,
bo od dawna taką chciałam.
Dodatkowo z przodu torebki czerwone serce będzie,
więc takie cudo zabiorę ze sobą wszędzie.
Natomiast w każdy piątek,
będę robić w torebce porządek,
by w weekend nie tracić czasu na to,
i cieszyć się życiem, bo w końcu jest lato.

2016-07-31 13:01:18 - Odpowiedz
Moja idealna torebka powinna stanowić integralną całość z resztą stroju, być kropką nad i w stylizacji, ale musi również ułatwiać codzienne funkcjonowanie. Zatem powinna pomieścić wszystkie kobiece gadżety plus parę drobiazgów dla dzieciaków, przy tym cechować się lekkością. Ma przyciągać wzrok innych kobiet, poprzez nietuzinkowość, oryginalność fasonu i koloru. Nuta wariacji też jest wskazana😉 torebka Moschino Love mogłaby być moją idealną torebką😍

2016-07-30 00:16:32 - Odpowiedz
Przepis na idealną torebkę: duuuuża dawka wygody, garść kobiecości, szczypta nonszalancji, nutka gustu i wyjątkowości. Idealna torebka to taka, która dobrze dopasowana stylistycznie sprawia, że strój nabiera nowej jakości.

2016-07-29 22:47:58 - Odpowiedz
Podobno ideały nie istnieją, ale ja wierzę, że idealna torebka już TAK!
Idealna byłaby mała, ale jednak wystarczająco duża, żeby zmieścić lusteko, moją ulubioną szminkę w kolorze ciemnej wiśni, kalendarz bez którego nie potrafię zaplanować kolejnego dnia i telefon. Taka ukochana pomieści jeszcze: portfel (czasem się przydaje, jeśli Ty płacisz), ulubiony czarno-biały długopis i TEN cały legendarny, kobiecy bałagan, który w moim przpadku nie jest, aż tak imponujący :).
Kolor oczywiście pasujący do wszystkiego, a jeszcze lepiej mój ulubiony - zielony, fioletowy albo biały. Zdaje się, że ta do wygrania jest biała ... bardzo bliska mojemu ideałowi ;)
Idealna torebka to taka, która nidy nie spada z krzesła, gdy w najsmaczniejszej restauracji w mieście prowadzimy zajmującą konwersację z przystojnym brunetem. To taka, w której w nawet największym pośpiechu możesz znaleźć czerwoną szminkę, tuż przed wejsciem do clubu. W tej idealnej będzie miejsce na drobne za parking w centrum i chusteczki, gdy przyjaciółka rozbawi nas do łez kolejną opowieścią z pracy, z szefem w roli głównej.
Każda kobieta powinna mieć TĘ idealnie pasującą do siebie :)

2016-07-29 22:12:49 - Odpowiedz
Hmm...Torebka idealna... Od kiedy zostalam mama, myslalam ze musi ona pomiesc wszystko co niezbędne przy dwójce dzieciaczkow. Od pieluch po kilka resorakow starszaka, zakupy zrobione przy okazji spaceru czy rozsypane paluszki ☺☺☺ Idealna choćby dlatego,ze pomimo panującego tam harmideru mogę wszystko w niej znaleźć (w przeciwieństwie do mojego męża 😂😂😂) Idealna bo zawsze można znaleźć w niej jakiś skarb, w postaci dawno niewidzialnej zabawki. Jednak mimo wielu swoich zalet, ma jeden minus... Nie nadaje się na samotne wyjscia mamusi, dlatego być może istnieje druga idealna torebka, mniejszych gabarytów, w której panował by wieczny porządek i pomiescila by tylko gadżety matki? Hmmm chyba ja właśnie odnalazłam w tym konkursie ☺



2016-07-29 14:11:48 - Odpowiedz
Niech się w moim życiu dzieje co chce ale ja lubię najbardziej torebki ze sklepu Made in G .Ten niesamowity sklep w Kielcach się znajduje on w moim sercu ogromne emocje wywołuje .Atmosfera w tym sklepie jest bardzo fajna a na żadnej torebce tam sprzedawanej nie ma metki made in China .Nigdy się spotkałam się w sklepie Made in G z falą krytyki i nie stosuje się tutaj nigdy socjotechniki .Ceny przy kasie taką samą wartość mają a torebki tam sprzedawane zjawiskowo w kobiecych dłoniach czy na ramieniu wyglądają .Lubię torebki ze sklepu Made in G bo wysoką trwałość w sobie mają i szybko się nie rozklejają .Love Moschino ,Moschino Love torebki ze sklepu Made in G są bajeczne i nietuzinkowe .Made in G ,G in Made ja na ten sklep mocny nacisk kładę .Najważniejsze gdy w torebce zbędne gadżety się nie znajdują tylko ważne zaproszenia na usg piersi ,które jej cenne życie ratują .Zaproszenie na piersi usg każda kobieta w torebce z ogromną chęcią nosić chce .Niedawno ja swojej najbliższej przyjaciółce je zafundowałam czym ogromną radość je dałam .Z wykonania tego badania jestem w stu procentach zadowolona a każda rozsądna kobieta by poczuć się modnie nie musi mieć w swej torebce najnowszego I-phona a ja mając zdrowe piersi czuje się jako kobieta spełniona .Oprócz regularnego wykonywania usg piersi i odwiedzania sklepu Made in G Kielce do szczęścia nie pragnę nic więcej .Tam trwa SUMMER SALE: dzięki którym każda kobieta poczuje się doskonale .Jeśli jesteś kochającą życie dziewczyną zafunduj sobie torebkę od Moschino .One mnóstwo kolorów w sobie mają i nawet przy stanach melancholicznych dzięki swym właściwościom Chromoterapeutycznym do zdrowia powracać nam kobietą pozwalają .

2016-07-29 11:21:44 - Odpowiedz
Przeważnie noszę plecaki, więc moja torebka powinna być duuuuuża ;)

2016-07-27 21:16:03 - Odpowiedz
Torebka byłaby idealne, gdyby tylko:
- dodawała właścicielce mocy tak jak szpilki dodają centymetrów;
- dodawała siły w "dźwiganiu "samych potrzebnych drobiazgów;
- składała się z tego co ponadczasowe, piękne i zwracające uwagę innych;
- wytrzymywała rytm życia dużego miasta od rana do późnych godzin nocnych:
- nigdy nie chciała się zgubić i zepsuć.

2016-07-27 17:55:55 - Odpowiedz
Idealna torebka....to torebka niewidzialna....... przynajmniej w chwili przekraczania progu własnego domu. Jak większość mężatek (przynajmniej z mojego otoczenia-uzależnionych od posiadania butów i torebek) mam zawsze duży problem z przetransportowaniem mojej zdobyczy do miejsca w którym spokojnie przejdzie kilkudniową (minimum tygodniową) kwarantannę. Miejsca, ukrytego przed moim mężem na tyle mocno aby wyciągając moją piękną i wytęsknioną zdobycz, móc z całym przekonaniem odpowiedzieć na powtarzające się od wielu lat pytanie męża - "kupiłaś sobie kolejną torebkę?" wtedy ze stoickim spokojem odpowiadam: "Kochanie tą torebkę kupiłam już dawno temu" i w zależności od reakcji (widoczne niedowierzanie na twarzy ślubnego) dołożyć zwrot "...wspaniale, widzę, że już zupełnie nie zwracasz uwagi na moją osobę..." . To właśnie moja idealna torebka :)

2016-07-27 09:38:34 - Odpowiedz

Torebka damska to świat kobiety
Ja cały mój barwny świat w niej noszę
Na koncert Dody stare bilety
W kieszonce z boku znaleźne grosze

Błyszczyk do ust, od córeczki laurka
Chusteczki, szyszka, kamyk, perfumy
Pocztówka, bo na niej ładna chmurka
Do żucia Orbit miętowe gumy

Zdjęcie z Krakowa – jestem na trawie
Młoda, szalona i roześmiana
Dwa telefony, co w ważnej sprawie
Dzwonią natrętnie, nie chciane z rana

Kalendarz, notes ważnie się puszą
W głównej przegródce, obok portfela
Są przyjaciółmi – wiedzą, że muszą
Przypomnieć, że środa i niedziela

Karnet na basen, trzy wizytówki
Długopis i mały pluszowy miś
Rajstopy (zapas), zawsze biodrówki
Na oczka lecące tu, teraz, dziś

Torebka damska to świat kobiety
W niej popołudnia, zmierzchy, poranki
Wszystko wymienić? – bez szans, niestety ...
Śmieszne mieszkają w niej niespodzianki.

2016-07-26 20:33:11 - Odpowiedz
Ja lubię mieć wszystko pod ręką, dlatego w większości mój wybór pada na duże torebki typu shopper. Często zapominam o tym, że przyda się mała zgrabna torebeczka. Ta pasowałaby mi idealnie. ;)

2016-07-26 17:57:48 - Odpowiedz
Jaka jest moja idealna torebka? Przede wszystkim wygodna oraz pojemna, ponieważ przy małym dziecku musi pomieści tonę rożnych rzeczy np. zabawki i inne dziwne akcesoria😄😄😄

2016-07-25 17:55:15 - Odpowiedz
Hmmm idealna torebka... ja mam ich chyba ze 30.. każda w innym kolorze i każda w innym rozmiarze... dla mnie idealna torebka to taka, która pomieści absolutnie wszystko... ;) małe torebki też mają swój urok i ostatnio coraz bardziej się do nich przekonuje ;) ta ze zdjęcia jest urocza i idealnie by dopełniła moja kolekcję ;)

2016-07-25 17:11:45 - Odpowiedz
Jak każda kobieta posiadam kilka torebek, których używam naprzemiennie w zależności od tego gdzie wychodzę. Najczęściej kupuję torebki nieformalne, ponieważ lubię wyglądać dobrze nie tylko od święta, ale i na co dzień. Lubię obszerne worki oraz torebki mieszczące format A4. Najlepiej przekładane przez ramię lub z wygodnymi dużymi uszami, ewentualnie nieco mniejsze jednak mieszczące to, co najważniejsze: portfel, telefon i małą kosmetyczkę.

Według mnie torebka idealna to taka, która jest wygodna, ale i praktyczna oraz dostosowana do swojego standardowego przeznaczenia. Taka torebka daje spore pole manewru, jeżeli chodzi o styl oraz charakter stylizacji, który mogę dostosować do swojej osobowości, jak i nastroju, w którym się znajduję w danej chwili. Po prostu musi mieć to "COŚ", dzięki czemu czujemy się wyjątkowo i pewnie, nosząc ją.

2016-07-25 14:36:09 - Odpowiedz
Torebka idealna, zdecydowanie niepospolita, najlepiej będąca kropką nad i naszej stylizacji a gdyby jeszcze tak swoją oryginalnością i designem wprowadzała nas w świat high fashion to byłby to chodzący ideał. Mój ideał.

2016-07-25 13:09:26 - Odpowiedz
Jaka powinna być torebka idealna?” która idealnie pasuje do właścicielki:) do Mnie.....
Każda kobieta jest wyjątkowa a....i marzy o idealnej torebce, a kiedy ją zobaczy po prostu wie że
"to jest ta jedyna jedyna idealna"

2016-07-25 12:11:37 - Odpowiedz
Torebka idealna powinna przede wszystkim cieszyć kobiece oko, a więc musi być starannie wykonana, mieć ciekawy kolor czy oryginalny wzór. 👜💜 Dla mnie w akcesoriach liczą się przede wszystkim detale: przód torebki, rączka/ pasek, a także wnętrze: sprawdzam przez kupnem czy posiada kieszonke na telefon/ klucze, która bardzo się przydaje, aby utrzymać w niej porządek. 😊 Nie tylko. funkcjonalność jest ważna, ale i dostosowanie wielkości do okoliczności, fasonu, koloru. 😊 Tą od @LoveMoschino zabrałabym na specjalną okazję, poprawiny czy nawet ślub.✨💎

2016-07-25 11:49:09 - Odpowiedz
Idealna torebka to taka, która swoim wyglądem sprawi, że nie będę mogła oderwać od niej wzroku. Powinna mieć w sobie to coś co nie pozwoli mi przejść obok niej obojętnie :) :)

Pozdrawiam:)

2016-07-25 10:51:50 - Odpowiedz
Moja idealna torebka, powinna być jak torebka Hermiony Granger z Harrego Pottera będącą pod działaniem niewykrywalnego zaklęcia zmniejszająco - zwiększającego. Która byłaby niewielkich rozmiarow, a zmieściłaby wszystko, czego bym potrzebowała. Do tego pasująca do mojej osobowości. Poza tym musiałaby mieć w pakiecie mały, biżuteryjny gwizdek, pod wpływem którego z torebki wyskakiwałby telefon.

Małgorzata Konczanin

2016-07-25 10:47:40 - Odpowiedz
Moja wymarzona torebka to piękna, modna i dobrze wykonana torebka :) Takie są najmilsze memu sercu

2016-07-25 10:36:21 - Odpowiedz
Torebeczko torebeczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na świecie?
Moja torebka powinna dopełniać stylizacje, dodawać pewności siebie, mieć swój własny power 💥byc wyjątkowa jak ja

2016-07-25 09:32:54 - Odpowiedz
Moja torebka idealna powinna być: piękna!, Kobieca, wykonana z dobrych materiałów i z dużą precyzją! A przede wszystkim modna 👛 i wzbudzać pożądanie u koleżanek 😜

2016-07-25 09:05:55 - Odpowiedz
Torebka idealna powinna być pakowna jak walizka a malutka jak puderniczka.


Sylwia Wojtyś

2016-07-24 19:25:44 - Odpowiedz
Idealna torebka przede wszystkim musi podobać się właścicielce :) bo nieważne czy będzie pasowała do naszych ubrań, butów, nieważne że nie zmieści się w nią połowa potrzebnych nam rzeczy- jeśli nam się spodoba, jeśli się w niej "zakochamy", bedzie ona dla nas zawsze idealna :)

2016-07-24 19:25:42 - Odpowiedz
Idealna torebka przede wszystkim musi podobać się właścicielce :) bo nieważne czy będzie pasowała do naszych ubrań, butów, nieważne że nie zmieści się w nią połowa potrzebnych nam rzeczy- jeśli nam się spodoba, jeśli się w niej "zakochamy", bedzie ona dla nas zawsze idealna :)

2016-07-24 19:12:21 - Odpowiedz
Torebka idealna pomieści wszystkie ważne rzeczy, ale jest lekka. Do tego musi mieć kolor fuksjowy !


Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.


 


Blog na Facebooku



Pinterest



Najnowsze posty