Choker...

Kolekcjonerka 2016-10-02
Udostępnij:

 

Jestem osobą odważną! W moimi przypadku to odwaga, by kreatywnie żyć i nie bać się realizować swoich zwariowanych wizji, w każdej dziedzinie. Od życia wymagam by było głębsze, wielowarstwowe i nie ograniczające się do utartych schematów i zasad. I choć ogólnie jestem strachliwa ( np. nie lubię sama podróżować), myślę, że w dużym stopniu mam odwagę wyrażać siebie. Nawet jak czasem, ktoś na mnie dziwnie spojrzy, lub powie, że jestem na coś za stara, choć dopiero przekroczyłam 30-stkę. Gdy przeczytałam książkę "Wielka Magia" Elizabeth Gilbert, zrozumiałam, że z jednej strony żyję w stanie nieustającego zachwytu światem, ale także jestem jeszcze trochę zablokowana, bo czuję w sobie ukryty potencjał, który jeszcze zadziwi mnie samą. No właśnie! I teraz trzeba sobie odpowiedzieć jak to zrobić?

 

Czy Ty też czujesz, że masz do czegoś jakiś szczególny talent? Że choć masz odwagę wyrażać siebie, to jednak nie wykorzystujesz tego w stu procentach? Według Elizabeth trzeba sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie? "Czy masz odwagę? Czy masz odwagę pokazać światu swoją pracę? Skarby ukryte w twoim wnętrzu, liczą, że powiesz tak!"

 

A jak powiesz już tak, podziel się sobą! Upiecz tartę z gruszką, załóż te ekstrawaganckie buty, pokaż moc swojego głosu na pobliskim karaoke i nie pisz już więcej do szuflady, tylko załóż bloga. Wysyłaj swoje prace na konkursy, pofarbuj włosy na różowo. Zacznij od małych kroczków, niczym maratończyk, skupiaj się tylko na tym, który obecnie wykonujesz!  I otwórz się na siebie. A gdy już to zrobisz, poczujesz ochotę na więcej i zostaniesz w końcu mistrzem kreatywnego życia.

 

 

Stylizacja :

Choker- H&M

Spodnie - New Look

Bluzka - Atelier Edith

Okulary - Mohito

Torebka - Monashe

 

Fotografie : Ada - Studio 66

https://www.facebook.com/studio66.fotografia/?fref=ts

 


Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. 


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X