Nowa ja !

Kolekcjonerka 2016-10-10
Udostępnij:

 

W zamierzchłych czasach, gdy byłam nastolatką, czerń i skóra towarzyszyły mi na co dzień. Długie po pas włosy falowały beztrosko na wietrze a moje życie wypełnione było marzeniami... głównie o koncertach na jakie zamierzam iść... Dni upływały spontanicznie, a problemów nie było wcale. Byłam pilną studentką, ale nie żałowałam sobie życia towarzyskiego. Dziś wspominam to, z rozrzewnieniem i nutką tęsknoty. Cieszę się, że ten czas był mi dany, że niczego nie pominęłam. Teraz życie jest szybkie, młodzież pracuje i studiuje, jest niezależna i za siebie odpowiedzialna. Wyścig szczurów powoduje, że umykają cenne chwile i wspomnienia. Ja się nie spieszyłam. Studiowałam dziennie i ukończyłam studia z wynikiem bardzo dobrym, ale czas wypełniony był muzyką, filmem, rozmowami o życiu, szaleńczym tańcem i spacerowaniem ulicami naszego miasta do rana. To był czas poszukiwań, wątpliwości, przekraczania granic... bo wszystko było nowe, wszystko było pierwsze... Wspaniały czas!

 

 

Dziś jestem zawalona słodkimi i uporczywymi obowiązkami, ale hartu ducha i młodzieńczej werwy nie straciłam. Z czułością odkrywam na nowo stare piosenki Bon Jovi i Scorpions, nadal jestem zapalonym kinomaniakiem i uwielbiam czerń i skórę. Tylko włosy jakby krótsze i swobody jakby mniej. Za to miłości więcej i wdzięczności za to co było i za to co jest.

 

 

Ramoneska, buty, torebka - ZARA

Spodnie - New Look

Tshirt - Odder Side

Fotografie : Ada - Studio 66

https://www.facebook.com/studio66.fotografia/?fref=ts

 


Odpowiedz


Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X