One Little Word - Transform

Kolekcjonerka 2017-12-28
Udostępnij:

 

 

Nowy rok nie zaczął się dla mnie zbyt szczęśliwie. Sylwestra spędziłam w łóżku z temperaturą, która sprawiła, że nie musiałam pić szampana, by mieć zawroty głowy. Grypa rozłożyła mnie na łopatki. W kolejnych dniach zaatakowała dzieci i zamiast spisywać noworoczne plany, zajęłam się tym co zawsze : wzmożoną opieką nad dziećmi. To bardzo uświadomiło mi jak mało mam czasu dla siebie, nawet w chorobie. Nie powinno tak być, a jednak. Nie mogę być zła na taki stan rzeczy, a jednak trochę jestem.

 

Dlatego moim celem na 2017 rok, jest przede wszystkim zwrócić się ku sobie. Ku swoim pasjom, zdrowiu, potrzebom. Potrzebuję „transformacji” i znakomitej organizacji.  W tamtym roku, zrobiłam sobie visionboard ze słowem roku. One Little Word bardzo mi się spodobało, dlatego postanowiłam w tym roku wybrać nowe - Transform.

 

 

Co to jest One Little Word? To akcja stworzona przez amerykańską artystkę Ali Edwards. Na czym polega? To bardzo proste... wybierasz sobie jedno słowo - które staje się dla Ciebie mantrą na cały rok. Takie słowo przewodnik i motywator do dalszych działań. Znam ludzi, którzy nie lubią robić list, nie planują tak jak ja. Dla nich jest to świetna alternatywa, wybrać sobie tylko jedno słowo, które pomoże, gdy znajdziemy się na rozdrożu :)

 

Plan na 2017 jest prosty – zmienić złe nawyki na lepsze, zmienić zamartwianie się na pozytywne myślenie, zmienić to co już w moim życiu nie służy. Tak naprawdę to rok nastawiony na działanie. Bo jak powiedział E. Gaskell : „Wielokrotnie od myślenia robiłem się smutny, a od działania nigdy”.

 

Patrząc na moją visionboard z magicznym słowem transorm, będę codziennie wizualizować sobie swój idealny świat.

 

- Miejsce gdzie są moi bliscy i przyjaciele.

 

- Miejsce gdzie urządzam kreatywne domówki, spotkania na świeżym powietrzu i wystawne przyjęcia z przyjaciółkami z Rie. Jest przy tym dużo uśmiechu, pozytywnej energii i wsparcia.

 

- Miejscu gdzie moje pasje będą rozkwitać, będę fotografować, pisać, stylizować i co najważniejsze blogować!.

 

- Miejscu gdzie postawię na zdrowie, pyszne domowe jedzenie i aktywność fizyczną, którą pokocham.

 

- To czas w którym wreszcie poczuje, że nic mnie nie ogranicza! Że wreszcie odblokowałam swój potencjał i postawiłam na rozwój!

 

Tak więc : transform!

 

 Odpowiedz


Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X