5 filmów, które rozpalą Twoje zmysły!

Kolekcjonerka 2017-02-11
Udostępnij:

 

 

 

Luty nie jest najpiękniejszym miesiącem. Nie znam osoby, która zapytana, jaki jest jej ulubiony miesiąc w roku odpowiada: luty! No chyba, że ma wtedy urodziny. Jest jednak święto, na które jedni czekają, a drudzy go nienawidzą. To Walentynki. Z racji, że w Rie World, zawsze celebrujemy codzienność i nigdy nie odmawiamy sobie świętowania, Walentynki to dla nas nie lada frajda. Nieważne czy jesteśmy same, czy  cieszymy się obecnością drugiej połówki, zawsze na ten dzień wymyślamy fajne rzeczy. Dziś chciałabym zrobić przegląd filmów, które rozpalą każdy mroźny wieczór. Nie potrzebna lampka wina, czy krewetki z chorizo, te filmy zarumienią Wam policzki i wywołają pragnienie. Jeżeli Wasz partner, jest przemęczony czy przepracowany  a brakuje Wam jego czułości zaproście go na wieczór filmowy.

 

 

9 i pół tygodnia

Zmiażdżony przez krytyków, uwielbiany przez widzów. Film tak zmysłowy, że jego sceny przeszły do historii popkultury! Rozwiedziona trzydziestolatka poznaje przystojnego maklera, z którym wkrótce połączy ją  gorący romans. Bohaterowie grani przez Kim Basinger i Mickey Rourke prowadzą niebezpieczną grę erotyczną, pełną prowokacji i uzależnień. Jak się skończy zobaczcie sami. Jedno jest pewno będzie gorąco.

 

 

 

Oczy szeroko zamknięte

Czy film o długoletnim małżeństwie może być seksowny? Tak, jeżeli reżyserem jest Stanley Kubrick, a małżeństwo gra Nicole Kidman  i Tom Cruise. Alice i William są zamożnym małżeństwem, odrobinę znudzonym dotychczasowym życiem. Wszystko się zmienia się podczas pewnego przyjęcia, gdy lekko oszołomiona Alice wyznaje mężowi, że nie zawsze była mu wierna... Co zrobi William? Zdradzę tylko, że będziecie świadkami tajemniczego i bardzo zmysłowego zamkniętego „przyjęcia”.

 

 

Gorzkie gody

Film, wyreżyserowany przez Romana Polańskiego, z jego żoną w roli głównej kusicielki. W trakcie rejsu sparaliżowany amerykański pisarz Oskar i jego żona Mimi poznają parę Anglików, dość znudzonych sobą i swoim pożyciem małżeńskim . Oscar szczegółowo opowiada Nigelowi o intymnych spotkaniach ze swoją żoną. Nigel, na początku zgorszony prowokacyjnymi opowieściami z czasem  zaczyna fantazjować o żonie znajomego. Co z tego wyniknie? 

 

 

Marzyciele

Paryż, wiosna 1968 i trójka młodych ludzi. Brzmi obiecująco! Film, który obejrzysz z prawdziwą przyjemnością jest też odrobinę kontrowersyjny.  Rodzeństwo, Isabelle i Theo, poznają Matthew amerykańskiego studenta. Wkrótce postanawiają zamieszkać razem i zbadać granice, do których mogą się posunąć. Wolna miłość, brak zakazów, atmosfera rewolucji i przepiękna Eva Green w roli głównej.

 

 

Służąca

Jeden z najlepszych filmów 2016 roku. Lata 30., Korea pod japońską okupacją.Za namową oszusta dziewczyna zatrudnia się jako służąca arystokratki, by pomóc mu ją w sobie rozkochać. To historia miłosna z ciekawym twistem, jakim? Nie zdradzę, zobaczcie sami! Film nie nadaję się dla widzów konserwatywnych.

 

 

 

Życie Adeli

Ten kontrowersyjny film nie jest dla grzecznych dziewczynek. Jest dosadny, wręcz dokumentalny szczególnie w scenach seksu. „Życie Adeli” z doskonałą Léą Seydoux nagrodzony został Złotą Palmą w Cannes. Czy trzeba lepszej rekomendacji?Film opowiada historię wielkiej, namiętnej miłości dwóch kobiet. Jest emocjonalny i zmysłowy, wnosi powiew świeżości do obecnej kinematografii.

 

 

Polecam : Niewierna, seria filmów o Greyu, Niebezpieczne związki, Sztuka kochania, Szkoła uwodzenia.

 

 

 

 


Odpowiedz


Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X