Domenico Bike Workshop

Kolekcjonerka 2017-03-07
Udostępnij:

 

Wiatr we włosach, cudowne uczucie wolności i endorfiny wydzielane podczas jazdy. Mowa tu o mojej ulubionej aktywności, którą można uprawiać cały rok. Oczywiście chodzi mi o jazdę na rowerze. Doskonale pamiętam swój pierwszy rower, który dostałam od rodziców na dzień dziecka. Wsiadłam na niego ochoczo, a godzinę później miałam całę ręce we krwi, bo byłam tak zafascynowana jazdą, że wjechałam w ogrodzenie sąsiadów. Za moich czasów (tak mam parę lat na karku) nikt nie posiadał komórek, a komputer tylko wybrańcy, ale rower miał każdy. Wyglądało to dokładnie jak w popularnym serialu „Stranger Things”. Letnia noc, banda dzieciaków na rowerach i niezapomniane przygody. Błękitny rower górski, był owego czasu moją największą dumą. Nie wyobrażałam sobie dnia bez przejażdżki. Odkąd przeprowadziłam się do Kielc, jeździłam już rzadziej. Częściej za to chodziłam na zajęcia spinbike. Tak bardzo potrzebowałam tego pędu, zmęczenia i endorfin. Zamykałam oczy i wyobrażałam sobie, że jeżdżę po lesie lub nad brzegiem morza. Teraz planuję zakup roweru, chcę dokupić foteliki rowerowe dla dzieciaków i jeździć po pięknych terenach zielonych Kielc. Chciałabym zaszczepić w moich dzieciakach miłość do dwóch kółek i mam ku temu okazję. Dlaczego?

 

 

W Kielcach powstaje miejsce wyjątkowe, które mam nadzieje stanie się punktem odwiedzin dla wszystkich rowerowych zapaleńców. Od paru dni na ulicy Langiewicza urzęduje warsztat rowerowy – Domenico Bike Workshop. Mam to szczęście, że właścicielem jest mój szwagier Dominik, który jest zdrowo zakręcony na punkcie rowerów, nie tylko jeżeli chodzi o jazdę, ale przede wszystkim na punkcie renowacji i serwisie. Już 11 marca, w godzinach 16 - 20,  nastąpi uroczyste otwarcie, na które zaproszeni są wszyscy rowerowi miłośnicy. Również Ty! 

 

 

Pewnie zastanawiacie się dlaczego warto odwiedzić Domenico Bike Workshop, zamiast iść do zwykłego rowerowego serwisu? Już śpieszę z wyjaśnieniem. Jak wiecie ja uwielbiam miejsca z duszą, miejsca w których poznajesz ludzi z pasją, którzy mają do Ciebie/usługi indywidualne podejście i nie potraktują Cię jako kolejnego klienta, którego należy jak najszybciej obsłużyć i zapomnieć. Misją Domenico Bike Workshop, jest nie tylko zapewnieniu rowerzyście bezpiecznego sprzętu do jazdy, ale także stworzenie roweru uszytego na miarę. Roweru takiego, który zestroi się z naszym indywidualnym charakterem. Domenico Bike Workshop to miejsce gdzie możesz oddać swój rower do naprawy czyli zgodnie z hasłem otwarcia „odkurzyć go”, ale także Dominik pomoże Ci w każdej rowerowej potrzebie. Oprócz napraw i serwisu, Domenico Bike Workshop oferuje kompleksową renowację starych rowerów. Właściciel warsztatu uważa, że w starych przedmiotach mieszka dusza i należy ją ujawnić dając rowerom, nawet tym od dawna zapomnianym, nowe życie.   

              

 

Wielkie otwarcie zbiega się z otwarciem sezonu rowerowego, a jego hasło przewodnie to „ODKURZ” SWÓJ ROWER PRZED WIOSNĄ! Każdy wielbiciel dwóch kółek może odwiedzić warsztat i porozmawiać z Twórcą tego projektu o tym, jak ważne jest przygotowanie roweru do sezonu. Więcej informacji na temat otwarcia, znajdźcie na profilu Domenico Bike Workshop.

Ja tam będę, a Ty?

 


Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. 


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X