O mnie...

Nazywam się Żaneta Lurzyńska i mieszkam w Kielcach. Jestem babeczką po 30, żoną artysty muzyka i mamą dwóch skarbów  5 letniej Weroniki i rocznego Maksymiliana. Dzieci sprawiają, że moje życie jest ciekawsze i bardziej intensywne. Pasjonuje mnie dobre życie. Jestem koneserką codzienności i kolekcjonerką pięknych rzeczy i ulotnych momentów. Jako zodiakalny Strzelec nie boję się wyzwań i dalekosiężnych planów. Trochę gorzej u mnie z konsekwencją, ale myślę, że i ta cecha do mnie przylgnie. Jestem zapalonym czytaczem : pochłaniam dosłownie wszystko, od magazynów i czasopism, po literaturę psychologiczną. Kocham poradniki Katarzyny Miller, wierzę w hawajską Hunę i staram się stosować do czterech zasad Don Miguel de Ruiz. Codziennie obiecuję sobie, że zacznę zdrowiej się odżywiać, a moim marzeniem jest zacząć systematycznie biegać. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World!

 

 

O blogu

Bloga „Kolekcjonerka” prowadzę od lutego 2012 i stał się dla mnie lekarstwem na szerokie zainteresowania. Od dawna fascynuje mnie film i fotografia, z czasem przyszła moda i stylizowanie, zdobywanie ciekawych ubrań, dobieranie do nich odpowiednich akcesoriów, łączenie barw i krojów. Uwielbiam gotować, odkrywać nowe smaki i cieszyć się nowościami ze znajomymi. Dużo czytam, oglądam mnóstwo seriali amerykańskich i bardzo lubię otaczać się pięknymi przedmiotami. Dzięki „Kolekcjonerce” mogę to wszystko połączyć i pokazać Wam mój świat. Na blogu znajdziecie kulinarne eksperymenty, modowe marzenia, garść kultury i sporo informacji o moim życiu rodzinnym. Swoisty misz - masz moich zainteresowań.... 

 

 

 

REKLAMA

E-mail kontaktowy:
mystic20@wp.pl

 

Formy reklamy dostępne na moim blogu:

 

bannery reklamowe (graficzne oraz flaszowe

wpis sponsorowany

testy

recenzje

patronat

chętnie prowadzę warsztaty/ wykłady/ biorę udział w konferencjach/ eventach/ akcjach promocyjnych. 

 

 

Konta społecznościowe:

Facebook

Instagram

Pinterest

Youtube

Lookbook

Stylio

Modna Polka

 

Dotychczasowa współpraca:

 

 

Prowadziłam bloga Galerii Echo, na którym skupiałam się przede wszystkim na wydarzeniach, usługach jakie proponuje Galeria. 

 

 

- W ramach bloga współpracowałam z takimi firmami jak Douglas, Sephora, Top Secret, Pretty One, Click Fashion, Bella Rosa, Helios Kielce, Rie.

 

Dodatkowo oferuję analizę typu sylwetki ciała i analizę kolorystyczną oraz zakupową metamorfozę dla indywidualnych klientek. 

 

- Współpracuje jako stylistka przy sesjach fotograficznych. 

 

- Prowadzę warsztaty/ wykłady dotyczące blogowania, analizy typu sylwetki, analizy kolorystycznej

 

- Piszę relacje z otwarć sklepów, warsztatów, ciekawych wydarzeń. Jeżeli chcecie bym wzięła udział w waszym wydarzeniu, odwiedziła wasz lokal i opisała go na blogu, zapraszam do kontaktu. 

 


Żaneta - koneserka codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci : Weroniki i Maksymiliana. Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World.Blog na FacebookuNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 

X
X