Protokół wyjścia z postu Daniela. Jak nie zniszczyć efektów diety dr Dąbrowskiej i zatrzymać świetną sylwetkę i zdrowe samopoczucie

Kolekcjonerka 2018-10-14
­­   Protokół wyjścia z postu Daniela. Jak nie zniszczyć efektów diety dr Dąbrowskiej i zatrzymać świetną sylwetkę i zdrowe samopoczucie.   Gdy ..

Kreatywna lista jesienna plus darmowa grafika do pobrania

Kolekcjonerka 2018-10-03
  Przyszła jesień, a wraz z nią ambitne plany i świeżutka kreatywna lista jesienna. Nie wiem, jak u Was, ale jesień to dla mnie to taki nowy początek, czas kiedy weryfikuje, co do tej ..

Co powinnaś wiedzieć decydując się na post Daniela. Spostrzeżenia z 14 dniowego postu Dąbrowskiej.

Kolekcjonerka 2018-10-03
  Co powinnaś wiedzieć decydując się na post Daniela. Spostrzeżenia z 14 dniowego postu Dąbrowskiej.   Gdy tylko zdecydowałam się na przeprowadzenie postu Daniela, od ..

Odważ się żyć kreatywnie czyli stylizacja inspirowana \"Wielką Magią\" Elizabeth Gilbert

Kolekcjonerka 2018-09-23
  „Odważ się żyć kreatywnie” – właśnie to zdanie zapisałam w kalendarzu na początku roku. Postanowiłam zmienić postrzeganie  świata i podkręcić swoją ..

Wroclaw Zoo & Afrykarium - miejsce, które musisz pokazać dzieciom!

Kolekcjonerka 2018-09-23
  Wroclaw Zoo & Afrykarium - to miejsce, które musisz pokazać dzieciom! Żyrafy, słonie, lwy i hipopotamy – wszystkie zwierzęta, które chciałbyś zobaczyć ..

Wprowadzenie do postu dr Dąbrowskiej. Warzywno – owocowa rewolucja w moim odżywianiu.

Kolekcjonerka 2018-09-18
  Wprowadzenie do postu dr Dąbrowskiej. Warzywno – owocowa rewolucja w moim odżywianiu.   Co musi przeżyć osoba by zdecydować się na warzywno – owocową dietę ..

Grillowany kurczak miodowo - limonkowy z batatami i salsą z awokado

Kolekcjonerka 2018-09-15
  Grillowany kurczak miodowo - limonkowy z batatami i salsą z awokado to idealny miks słodko – słonego dania. Przepis jest łatwy, szybki do zrobienia i mega pyszny. Już na samo ..

Strong as hell - jak wypracować w sobie siłę i pewność siebie!

Kolekcjonerka 2018-09-08
  Strong as hell - jak wypracować w sobie siłę i pewność siebie!   Największy lęk, jaki posiadamy, jaki w na siedzi, prawie od początku naszego istnienia to lęk przed ..

Sałatka Waldorf z kurczakiem, orzechami i winogronem idealna dla dbających o sylwetkę!

Kolekcjonerka 2018-09-15
  Dbasz o swoją sylwetkę? Lubisz połączenie zdrowych warzyw i kolorowych owoców? Do tego orzechy i sos jogurtowo – majonezowy? Mam dla Was pyszną sałatkę Waldorf, pełną ..


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X