Agrafka

Kolekcjonerka 2018-04-27
Udostępnij:

 

 

Gdy po raz pierwszy spotkałam Karolinę pomyślałam, że ma świetny gust. Jak widać pierwsze wrażenie zawsze jest cenne :) Podczas naszej znajomości, którą teraz z dumą mogę nazwać przyjaźnią odkryłam, że łączy nas nie tylko zamiłowanie do fotografii, ale także do pięknych ubrań i zakupów. Karolina opowiadała mi, że od dziecka marzyła o butiku z modą damską, a że jest osobą konsekwentną i robi to co mówi, jej marzenie się niedawno spełniło.

Karolina wraz z przyjaciółką Emilią postanowiły otworzyć butik "Agrafkę" - miejsce w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo.  Ale zanim to nastąpiło, nie zawsze było łatwo. Dziewczyny wybrały odbiegające od mody kierunki studiów i dopiero po latach Kraków okazał się mocnym spoiwem. Emilia ukończyła Artystyczną Szkołę Wizażu i Stylizacji w Krakowie, a Karolina w tym samym czasie Akademie Fotografii również w Krakowie. Tworzenie wspólnych sesji i projektów, spowodowało, iż temat mody powrócił.

Z dnia na dzień znalazły odpowiednie miejsce. "Agrafkę" znajdziecie  przy głównym deptaku Kielc, w Galerii Planty. Dziewczyny same przeprowadziły remont i zaprojektowały wnętrze. Fascynacja Londynem, spowodowała, że w butiku znajdują się ubrania głównie angielskich marek.  Sukienki wizytowe, na co dzień, apaszki, kopertówki i biżuteria, to właśnie jest AGRAFKA!

Przyznam się, że lubię odwiedzać dziewczyny bo ich wybory ubraniowe bardzo trafiają w mój gust, eleganckie sukienki, piękna biżuteria, nowoczesne żakiety, wszystko zgodne z najnowszymi trendami.

Pozostaje mi Was zaprosić, drogie czytelniczki z Kielc do Agrafkowego raju oraz do polubienia ich profilu na facebook - https://www.facebook.com/agrafka.butik?fref=ts

 

 

 3 komentarze Odpowiedz
2013-08-31 18:52:36 - Odpowiedz
Bardzo dziekuję za odpowiedź.;))

2013-08-29 17:14:33 - Odpowiedz
Już niedługo szykuje rewolucje na blogu i ta opcja będzie uwzględniona :) Pozdrawiam :)

2013-08-28 13:29:36 - Odpowiedz
Żaneto, czy mogłbabyś na stronie głównej urochomić opcję przejścia do starszych wpisów??


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X