Idealne wnętrze czyli wymarzone rzeczy do mojej kuchni

Kolekcjonerka 2015-10-15
Udostępnij:

Jednym z moich ulubionych zajęć w internecie jest oglądanie pięknych blogów wnętrzarskich i wyszukiwanie idealnych wnętrz do mojego wymarzonego domu. Teraz mam całkiem przytulne mieszkanie i nie wiem czy dane mi będzie przeprowadzić się do własnego domu, ale po warsztatach z mapy marzeń, pozwolę sobie zwizualizować wszystko to co chcę. Przeglądając pinterest tworzę zbiór obrazów, które najbardziej mnie poruszyły i zauważyłam, że jeżeli chodzi o wymarzoną kuchnię projekt mam całkiem sprecyzowany. Jest to biel, drewno, miedz i zieleń - całkiem proste prawda? Zaraz Wam wszystko wytłumaczę. W mojej wymarzonej kuchni musi być :

 

Biała cegiełka 

Wnętrze musi być białe, a podłoga drewniana najlepiej w ciepłym odcieniu brązu. Ściany białe, najlepiej wyłożone białą cegiełką lub białymi kafelkami. Moje mieszkanie jest całkowicie kolorowe, dlatego tęsknię bardzo za bielą.

 

 

Duży drewniany stół i niebanalne krzesła

Stół jest dla mnie najważniejszym meblem w kuchni, bo to on łączy całą rodzinę, przy nim siedzimy z gośćmi ciesząc się sobą i biesiadując. Dlatego chciałabym bardzo mieć duży drewniany stół, albo jasny drewniany, albo pomalowany na biało. Do tego wygodne, ciekawe krzesła, które pięknie skomponowałyby się ze stołem. Na stole oczywiście muszą być świeże kwiaty lub modne akcesoria. 

 

 

Dodatki w kolorze miedzi i dużo zieleni oraz drewniane akcesoria.

By kuchnię troszkę ożywić i dodać jej charakteru potrzeba parę akcesoriów. Przede wszystkim drewniane i miedziane naczynia, sztućce, tacki i deski do krojenia. Uwielbiam wszystko co drewniane i miedziane, a odcień różowej miedzi jest ostatnio moim ulubionym kolorem. Potrzebuje też dużo zieleni, także w mojej wymarzonej kuchni znajdziemy dużo kwiatów doniczkowych oraz świeżych ciętych na stole. Chciałabym także dużą miedzianą lampę nad stołem. 

 

Półki

Oczywiście musi być dużo półek zewnętrznych na których w zależności od humoru będę wystawiać i komponować swoje skarby - książki kucharskie, ceramiczne miseczki, kolorowe talerze a nawet sukulenty. 

 

 

 

A jak wygląda wasza kuchnia marzeń?

 
Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X