Zaplanuj szczęście z Happy Plannerem

Kolekcjonerka 2016-04-10
Udostępnij:

 

Raz do roku zostaje postawiona przed ciężkim wyborem : jaki wybrać kalendarz/planner/ organizer który spełni wymagania kobiety na etacie, blogerki, matki, przyjaciółki i kolekcjonerki?  Spełniając tyle ról potrzebuje solidnego organizera, który uporządkuje chaos jaki zapewnia mi praca, dzieci i pasje.

 

W tamtym roku znalazłam planner idealny, który pozwolił mi z przyjemnością oddać się planowaniu i uprościł moje życie, bo dzięki niemu staranniej zaczęłam zapisywać nie tylko obowiązki, listę zadań, ale także marzenia i dalekosiężne cele. Mowa tu oczywiście o Happy Plannerze firmy MadamaCo. I choć planner był grubszy niż nie jedna książka nosiłam go ze sobą z przyjemnością wszędzie, gdzie tylko mogłam budząc zazdrość u znajomych, którzy tak jak ja cenią ładny design i lubią się dobrze zorganizować.

 

 

Co według mnie wyróżnia Happy Planner pośród innych kalendarzy?

1.    Przede wszystkim piękny design. Jestem wzrokowcem, a happy planner to dla mnie piękny gadżet, którym cieszy oko. W tym roku mogłam wybrać spośród 4 okładek ( pastelowy wzorek, groszki, kolorowe pasy, czarno-białe pasy), i choć wybór był trudny padło na czarno białe pasy, ze złotymi okuciami. Nowa wersja HP różni się od starej tym, że w środku mamy zamieszczone kolorowe grafiki z motywacyjnymi cytatami i pytaniami. Wcześniejszy egzemplarz był czarno biały. Dodatkową zaletą są trzy tasiemki zamiast jednej i to, że planner jest zdecydowanie cieńszy i lżejszy.

 

 

2.     Planner jest przejrzysty i jest w nim naprawdę dużo miejsca na notatki podzielone na :

- priorytety

- harmonogram

- lista spraw

- coś dla zdrowia

- codzienna przyjemność

- dziękuję za

- notatka

- mapa celów

- wydatki

- woda

Sami widzicie, że Madama nie daje nam szans by o czymś zapomnieć !

 

 

 

3.  Planner to nie tylko kalendarz i organizer, to przede wszystkim narzędzie służące do motywowania i planowania marzeń.  Mamy w nim miejsce na podsumowanie poprzedniego roku, roczną mapę celów i  listę 100 rzeczy do zrobienia w 2016. Bardzo ucieszyłam się z 30-dniowego wyzwania na każdy miesiąc, bo w poprzednim plannerze uwielbiałam wymyślać dla siebie tematyczne miesiące i "zachęcać" siebie do poznawania nowych rzeczy. Taki planner powoduje, że nie przejdziemy przez życie obojętnie, jeżeli tylko chcesz i podejmiesz wysiłek razem z nim przejdziesz cały rok zastanawiając się nad sobą, nad budowaniem swojej postawy i dotarciu do tego co jest Twoim prawdziwym celem - marzeniem. Mnie bardzo wzmocniła lista 100 rzeczy, bo musiałam porządnie się nagłowić czego tak naprawdę bym chciała, co jest marzeniem a co zachcianką. Także dla mnie jest to największy atut Happy Plannera - zachęcenie do pracy nad sobą.

 

4. Facebookowa grupa posiadaczek Happy Plannera - autorki projektu, to osoby, które naprawdę dbają o swoje klientki. Nie tylko stworzyły przejrzyste narzędzie pracy nad organizacją czasu i marzeniami o pięknym designie ale obdarowują posiadaczki HP cudownymi grafikami, miedzy innymi ich tapety co miesiac goszcza na moim telefonie i komputerze. Dokładnie słuchają uwag posiadaczek, weryfikując błedy i uwzględniając prośby dotyczące zmian. Fajne jest też to, że przygotowują darmowe kury on-line. To naprawdę duzy plus dla autorek HP!!!

 

Do zakupu plannera przekonały mnie same autorki pisząc o swoim dziele :„Brakowało nam plannera, który pomoże nam poczuć, że mamy życie „w garści”. Pomyślałyśmy wtedy, że dobrze byłoby połączyć wiedzę i doświadczenie w jednym miejscu, aby nie marnować czasu i produktywnie zaplanować sobie cały rok. Czas jest bezcenny, a w dodatku przemija na zawsze – bezpowrotnie.Co zrobić, aby mieć go tyle, by cieszyć się obecnością najbliższych, realizować swoje pasje oraz najskrytsze marzenia?My kobiety rodzimy się z darem macierzyńskiej miłości. Co zrobić, aby nie zostać niewolnicami swoich codziennych obowiązków i naszych rodzin?Doszłyśmy do wniosku, że – aby mieć kontrolę nad swoim życiem – potrzebujemy Happy Plannera™. Te same pytania i mnie wierciły dziurę w głowie, dlatego czytając to wiedziałam, że planner będzie wyjątkowy.

 

Razem z Madama mamy dla Was niespodziankę - Happy Planner w groszki :) Szczegóły na facebookowym profilu Kolekcjonerki :) 

 

Konkurs wygrała Katarzyna Janik !!!

Gratuluję i proszę o przesłanie danych na email : mystic20@wp.pl4 komentarze Odpowiedz
2015-11-14 16:09:31 - Odpowiedz
Uwielbiam plannery i długo zastanawiałam się nad kupnem Happy Plannera. Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie spróbowała stworzyć własnoręcznie swojego organizera. Długo mi to zajęło, ale dla rękodzielnika nie ma rzeczy niemożliwych. :)
Może w przyszłym roku skuszę się na kalendarz od Madama. Tymczasem popracuję ze swoim DIY, zajadając się czekoladą. Jak na Koneserkę Czekolady przystało! :)

Pierwszy raz jestem na tym blogu, ale z chęcią zapoznam się z resztą treści. :)

2015-11-07 17:11:55 - Odpowiedz
Coś wspaniałego, marzę o nim

2015-11-06 22:21:26 - Odpowiedz
Świetny! jedno słowo a określa wiele zalet Happy Plannera :) Zaciskam kciuki w konkursie

2015-11-06 22:21:26 - Odpowiedz
Świetny! jedno słowo a określa wiele zalet Happy Plannera :) Zaciskam kciuki w konkursie


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X