Urodziny Weroniki

Kolekcjonerka 2016-10-28
Udostępnij:

 

Czasem ciężko mi uwierzyć, że Weronika ma już 5 lat. 

 

Pamiętam dokładnie jak się urodziła! To był dla mnie taki szok i euforia, że tuliłam ją całą noc patrząc w jej wielkie, piękne oczy. Była moją pierwszą nauczycielką! Dzięki niej nauczyłam się być mamą, wyzbyłam się egoizmu, znów zrobiłam się ciekawa życia, nie poddawałam się tak szybko przeciwnościom losu. Gdy widzisz jak Twoje dziecko z wielkim wysiłkiem, uczy się najpierw chwytać, potem siadać, chodzić, odkrywasz, że Ty też możesz wszystko. Musisz tylko próbować, próbować i jeszcze raz próbować... Niby to wiesz, ale dzieci uczą Cię na nowo odwagi i próbowania! Doskonalenia umiejętności, bo przecież uczyć powinno się całe życie. Weronika zaskakuje mnie każdego dnia, swoją wrażliwością, umiłowaniem piękna i niekończącą się energią. Patrzę na nią i zazdroszczę tej niespożytej siły i pasji do życia. Dlatego, pragnę to podsycać i pokazuje jej, jak fajne może być życie, jeżeli się postaramy. Wspólnie gotujemy, dekorujemy stół, układamy kwiaty w wazonie, ładnie się ubieramy i świętujemy! Nie omijamy żadnej okazji do świętowania. Do cieszenia się sobą! Lubię nasze dorosłe rozmowy i jej spojrzenie na świat. Nie ma w niej zawiści, zazdrości, ale potrafi też walczyć o swoje! To piękne jak wzajemnie się uczymy relacji, jak na zmianę jesteśmy dla siebie mistrzami. Śmieję się, że dzieci najczęściej uczą mnie pokory i cierpliwości, ja daje im ciepło, miłość i troskę... i trochę wolności. Oczywiście kontrolowanej, ale na tyle dużo, by czuły, że są odkrywcami. I tak rok po roku, odkrywamy coraz fajniejsze sposoby na dobre życie.

 

 

 

Na 5 urodziny, Weronika chciała tort z Aurorą i postanowiliśmy spełnić jej marzenie... Była już Świnka Peppa, Szczerbatek, teraz Aurora. Ciekawe co wymyśli za rok?

Tort wykonany przez zdolną Angelikę !!!

 Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X