Pińa Colada

Kolekcjonerka 2017-10-03
Udostępnij:

 

"Jeśli nie jestem w poszukiwaniu radości i zadowolenia z życia egocentryczna, taka cała ja, jeśli nie jestem skoncentrowana na tym, co mi sprawia radość, jeśli nie odczuwam całą sobą, na swój sposób, tylko według jakiś zewnętrznych wytycznych, które staram się realizować i które mają mi pomoc rozpoznać, czy jestem szczęśliwa, to jestem osłem! Powiem tak: chcesz być szczęśliwa, to bądź, tak jak stoisz, siedzisz, leżysz. Bądź. Wtedy też dasz radość innym, będziesz mogła  się nią dzielić."

 

"Jestem pewna, że szczęście nie powinno być ściągane, podpatrywane czy inspirowane słowami nawet bardzo mądrych filozofów, terapeutów bo wtedy tak naprawdę staje się pustym pojęciem. Bo szczęście moim zdaniem, to absolutny komfort- powiem górnolotnie - bycie w zgodzie ze sobą na co dzień. To proces poznawania siebie, swoich potrzeb, nauka życia w zgodzie ze sobą i światem. Miłości do siebie i świata. Nabywanie umiejętności pełnego bycia tu i teraz. 

 

- Maria Rotkiel -"Dekalog szczęścia"

 

 

Stylizacja

Bluza - PLNY LALA

Buty - Answer

Torebka - Zara

Spodnie - New Look

 

 

Fotografie :

Ada Masłowska - Studio 66

 


Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X