Boginią jesteś...

Kolekcjonerka 2017-10-29
Udostępnij:

 

 

„Boginią jesteś od początku do końca życia, ale boginią świadomą możesz być dopiero od pewnego momentu. To jest cały proces polegający na zbieraniu doświadczeń. I robienia z nich dobrego użytku. To jest kochanie siebie, to jest posiadanie ładnego, miękkiego szlafroka, swojego wygodnego fotela, kupowanie sobie ładnych rzeczy, picie kawy z pięknej filiżanki. Jeśli nas nie stać na rzeczy, to zawsze może to być spacer, ćwiczenia fizyczne, dobre myślenie o sobie i troska o siebie.”

 

 

„(…) Przede wszystkim powinniśmy umieścić w tych zasadach jedną „dbaj o siebie”. To powinna być pierwsza zasada. I „bądź szczęśliwy, to jest twój obowiązek”. Dostałeś dar życia , jedyny, jaki dostałeś na zawsze, więc bądź szczęśliwy. Podoba mi się zdanie Wojtka Eichelberga „Zajmij się sobą i daj światu odetchnąć”. Czyli  że gdy tobie będzie dobrze, to świat tylko na tym zyska. Wtedy buduje się kolejna enklawa spokoju, w której człowiek się cieszy, a jak ma naddatki, to może porozdawać innym.”

 

Kup kochance męża kwiaty, Katarzyna Miller, Wydawnictwo Zwierciadło, Warszawa 2011

 

 

Stylizacja:

Sukienka: Pozerki.pl

Torebka: Primamoda

Szpilki: Renee Shoes

Pierścionek z różowym kamieniem: Ania Kruk

Apaszka: Kopi

Płaszcz: Zara

 

Miejsce: Sztuka Wyboru, Gdańsk.

 Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X