Wielkanocne jajeczka z kwiatami - idealny stroik na świąteczny stół!

Kolekcjonerka 2018-05-21
Udostępnij:

 

Święta zawsze spędzam u rodziców, także rzadko kiedy zajmuję się wystrojem świątecznego stołu. Mimo wszystko lubię dodać małe co nie co od siebie. Zawsze staram się zapraszać do zabawy Weronikę i pokazywać jej, że z niewielu produktów można stworzyć coś uroczego i ciekawego. Inspiracji szukam zawsze na pinteresie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Tym razem przygotowałam z Weroniczką wielkanocny stroik - jajeczka wypełnione kwiatami. Nie tylko cudownie wyglądają na stole położone w kieliszkach na jajka, ale możesz zostawić je też w wytłaczance, a resztę miejsc zapełnić ugotowanymi jajeczkami. 

 

Do stroika potrzebujesz pustych jajek, wydmuszek, różnych kwiatów - u nas królowały różowe goździki i gipsówka. Na jajeczkach możesz namalować flamastrem różne buzie. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Pamiętaj najważniejsza jest dobra zabawa a nie przesadny perfekcjonizm!

 

 2 komentarze Odpowiedz
2018-03-31 11:39:04 - Odpowiedz
Urocze pisanki :)

2018-03-31 11:38:00 - Odpowiedz
Wyglądają pięknie! Aż czuć wiosnę...:) Bardzo miły blog, będę zaglądać :) Pozdrawiam!


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 


Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama

Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

 

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X