Polskie marki, w które warto zainwestować: Lilou

Kolekcjonerka 2018-11-24
Udostępnij:

Polskie marki, w które warto zainwestować: Lilou

 

Lilou, to polska marka biżuteryjna, której rozwój śledzę z zapartym tchem od samego początku. Nie miałabym nic przeciwko, aby każda ich kolekcja lądowała wprost do mojej szuflady z biżuterią. To jest zdecydowanie jedna z polskich marek, w którą warto zainwestować! Dlaczego? Ze względu na filozofię, jakość i nowoczesne wzory, które przepięknie podkreślają kobiecość. I za amulety, które można wzmocnić osobistym grawerunkiem. 

 

Polskie marki, w które warto zainwestować: Lilou

 

 

Na 4 rocznicę powstania bloga, kupiłam sobie bransoletkę z Lilou z wygrawerowaną nazwą bloga, gdy siostra potrzebowała wsparcia, podarowałyśmy jej z Mamą bransoletkę w kształcie korony, przypominała jej, że jest Panią Swojego Życia i powinna dążyć do realizacji marzeń. Mama dostała od nas naszyjnik z symbolem nieskończoności by pamiętała o tym, że pomimo tego, że mamy już swoje domy i dzieciaki, będziemy ją kochać do końca swych dni. Każda z nas marzy, by posiadać coś wyjątkowego, coś co podkreśli naszą niepowtarzalność. I właśnie ten osobisty, indywidualny grawerunek jest siłą marki Lilou. I od niego wszystko się zaczęło!

 

Polskie marki, w które warto zainwestować: Lilou

 

Jaka jest historia powstania Lilou? Markę stworzyła Magdalena Mousson – Lestang. To właśnie jej pasja i zaangażowanie sprawiło, że Lilou pokochały kobiety w całej Polsce i na świecie. W każdym wywiadzie Pani Magdalena podkreśla, że jej celem było stworzenie biżuterii, którą będą nosić ludzie cieszący się życiem, trendami i wyrażających siebie przez modę. Podobnież pomysł na koncepcję Lilou powstał z chwilą, gdy Pani Magdalena została mamą i pomyślała, że biżuteria z grawerunkiem na sznureczkach byłaby świetnym pomysłem na świętowanie ważnych chwil. Pierwsze medaliki wykonane w domowych pieleszach, to medaliki z imionami synów i Męża Pani Magdy. Potem biżuterią obdarowywała znajomych, aż pewnego dnia bransoletka trafiła w ręce redaktor naczelnej pewnego prestiżowego pisma o modzie. Wystarczył jeden wywiad, przedstawiający filozofię marki by zainteresować klientów. Z dnia na dzień Pani Magda musiała tworzyć strukturę marki, tworzyć stronę internetową, a następnie otworzyć salony w Warszawie i w Poznaniu.

 

Polskie marki, w które warto zainwestować: Lilou

 

Kobiety i mężczyźni z miejsca pokochali filozofię i design biżuterii marki Lilou. Dlaczego? Ponieważ, tak naprawdę każdy klient wchodząc do salonu lub otwierając stronę internetową marki może zostać twórcą. To on wybiera kształt wisiorka bądź bransoletki, grawerunek, ulubiony kolor sznurka czy wstążki. Możliwości jest wiele. Jedno jest pewne, w tej biżuterii zaklęte są emocje! 

 

Polskie marki, w które warto zainwestować: Lilou

 

Stylizacja:

Biżuteria: Lilou, kolekcja Lune ( kolczyki, wisiorek, pierścionek)

 

Kolekcja Lune została zainspirowana księżycem - pożądanym od wieków, tajemniczym dla milionów, zdobytym przez nielicznych opiekunem snów, marzeń oraz powiernikiem tajemnic.

 

Torebka: Primamoda

Sukienka/futerko: Asos

Buty: Renee

 

 

Fotografie: Ada Masłowska

 

 Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X