Stylizacja świąteczna

Kolekcjonerka 2018-12-24
Udostępnij:

 

Powiem Wam coś w sekrecie, dopiero dziś poczułam magiczny nastrój Świąt! Święta powinny być w Święta. Nie lubię tych przygotowań od połowy grudnia, napastliwych świątecznych reklam, Mikołajów ustawionych w każdym sklepie i atakującej zewsząd świątecznej muzyki. Kolejek w sklepach, gorączkowych poszukiwań idealnych prezentów i brak czasu na zastanowienie się o co w tym wszystkim naprawdę chodzi. Wiecie kiedy poczułam magię Świąt? Gdy dziś przygotowywałam z dzieciakami potrawy świąteczne, tańczyliśmy przy "Last Christmas", posypywaliśmy ciasto czekoladowymi gwiazdeczkami i cieszyliśmy się z własnej obecności. 

 

 

 

Chciałabym pokazać Wam moją świąteczną stylizację i życzyć Wam spokojnych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Takich w zgodzie ze sobą i innymi. 

 

 

Stylizacja:

Sukienka/torebka: Asos

Buty: Renee

Naszyjniki: Anka Krystyniak

Pierścionek: Lilou

Stylizacja paznokci : Marcela Studio Nails & Lashes

Makijaż : Iza Bórzyńska

 

 Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X