AŻ Miło - zacznij z nami fotograficzną przygodę!

Kolekcjonerka 2019-02-24
Udostępnij:

 

Nigdy nie jest za późno by rozpocząć kolejną przygodę… ja właśnie ją zaczynam i zapraszam Was do aktywnego w niej uczestnictwa. Cóż takiego sobie wymyśliłam? Po pierwsze jest to powrót do mojej ukochanej pasji, po drugie tą przygodę nie rozpoczynam sama, tylko z dziewczyną, którą doskonale znacie z bloga – moją zdolną fotografką Adą Masłowską. Któregoś letniego dnia po wspólnej sesji fotograficznej zaczęłyśmy rozmawiać o naszych planach. Ja marzę, Ada marzy i z rozmowy okazało się, że marzymy o tym samym. O fotograficznym, kobiecym duecie, o kreatywnej acz minimalistycznej fotografii, która zachwyca nie tylko pięknymi kadrami, ale przede wszystkim zatrzymanymi na moment emocjami. Współpracujemy razem już dość długo, ale to jedno spotkanie sprawiło, że zapragnęłyśmy stworzyć razem coś swojego. Oczywiście każda z nas ma swój dorobek fotograficzny i tworzy na co dzień, ale postanowiłyśmy połączyć siły.

 

 

„Aż Miło” to duet kobiet wrażliwych. Obie zakochane w emocjonalnym kinie, polskiej „męskiej” muzyce i nieodmawiające sobie dobrego cappuccino. Duet, który chce podarować Ci piękne chwile zatrzymane na fotografiach. Nie lubimy sztucznych, pozowanych kadrów, za to możesz liczyć na spontaniczność, luz i prawdziwość. Bo to prawda w fotografii jest dla nas najważniejsza i uchwycenie tego jednego momentu, gdy na chwilę się zapomnisz pokażesz swoje ukryte emocje i piękno.

 

 

W ramach „Aż Miło” oferujemy:

 

- sesje portretowe,

- sesje rodzinne,

- sesje narzeczeńskie,

- sesje wizerunkowe,

- sesje produktowe.

 

Mamy bardzo dużo planów, w tym momencie tworzy się nasza strona fotograficzna, dlatego dziś zapraszamy na naszego firmowego facebooka. Mam nadzieję, że nie jednym Was jeszcze zaskoczymy, bo marzymy nie tylko o godzinach spędzonych na fotografowaniu, ale także na kontakcie z aktywnymi, pozytywnie zakręconymi ludźmi, którzy tak jak my cenią kreatywne zajęcia i ciekawe rozmowy. Już dziś zapraszam na zapisy na mini sesję - Portret Kobiety. 

 

 Odpowiedz


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X