O mnie....

Nazywam się Żaneta Lurzyńska i mieszkam w Kielcach. Jestem babeczką po 30, żoną artysty muzyka i mamą dwóch skarbów  6 letniej Weroniki i 2 letniego Maksymiliana. Pasjonuje mnie dobre życie. Jestem koneserką codzienności i kolekcjonerką pięknych rzeczy i ulotnych momentów. Jako zodiakalny Strzelec nie boję się wyzwań. Dlatego łączę fotografię, modę i stylizowanie i pisanie. Jestem zapalonym czytaczem : pochłaniam dosłownie wszystko, od magazynów i czasopism, po literaturę psychologiczną. Kocham poradniki Katarzyny Miller, wierzę w hawajską Hunę i staram się stosować do czterech zasad Don Miguel de Ruiz.  Jestem redaktorem naczelnym portalu Rie World! Czuję, że to mój czas, czas w którym mogę się realizować nie tylko jako mama, ale przede wszystkim jako kobieta.

 

 

O blogu

Kolekcjonerkę prowadzę od 2012 roku. Od jakiegoś czasu szukałam miejsca w którym będę mogła połączyć swój pasje: fotografię, modę, film, gotowanie czy psychologię i rozwój osobisty.  Z racji, że jestem po studiach dziennikarskich i licznych kursach fotograficznych, postanowiłam, że Kolekcjonerka, będzie moim internetowym portfolio.  

Czy jesteś koneserką codzienności i tak jak ja kolekcjonujesz piękne momenty w swoim życiu? Pasjonuje Cię życie i chcesz czerpać z niego pełnymi garściami?

Kolekcjonerka to blog o tematyce lifestylowej, który pozwoli Ci spojrzeć inaczej na Twoją codzienność. Na blogu znajdziecie kulinarne eksperymenty, modowe marzenia, szczyptę kultury i garść rozważań o macierzyństwie. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.

 

REKLAMA

E-mail kontaktowy:
mystic20@wp.pl

 

Formy reklamy dostępne na moim blogu:

 

bannery reklamowe (graficzne oraz flaszowe

wpis sponsorowany

testy

recenzje

patronat

chętnie prowadzę warsztaty/ wykłady/ biorę udział w konferencjach/ eventach/ akcjach promocyjnych. 

 

 

Konta społecznościowe:

Facebook

Instagram

Pinterest

Youtube

Lookbook

Stylio

Modna Polka

 

Dotychczasowa współpraca:

- W ramach bloga współpracowałam z takimi firmami jak Douglas, Sephora, Top Secret, Pretty One, Click Fashion, Bella Rosa, Helios Kielce, Rie, Studio Figura Słoneczne Wzgórze, Lumiere, Galeria Echo, Made in G Kielce, Madama.

 

- W 2012 roku prowadziłam bloga Galerii Echo, na którym skupiałam się przede wszystkim na wydarzeniach, usługach jakie proponuje Galeria. Link do bloga - http://www.blog.galeriaecho.pl/blog

 

 

 

Dodatkowo oferuję analizę typu sylwetki ciała i analizę kolorystyczną oraz zakupową metamorfozę dla indywidualnych klientek. Brałam udział w licznych metamorfozach realizowanych na terenie Kielc oraz byłam stylistką filmu krótkometrażowego "Gracz". 

 

 

 

- Współpracuje jako stylistka przy sesjach fotograficznych.  

 

 

 

- Prowadzę warsztaty/ wykłady dotyczące blogowania, analizy typu sylwetki, analizy kolorystycznej.

 

 

 

- Jestem fotografem, ukończyłam kurs fotografii na Akademii Fotografii w Krakowie. Zajmuję się fotografią portretową i produktową. Współpracowałam przy tworzeniu magazynu Lifestyle&Shopinng Galeria Korona KielcePomagałam przy przy wyborze rzeczy, stylizowaniu sesji oraz robiłam zdjęcia. Efekty możecie zobaczyć klikając w tutaj.

 

 

- Piszę relacje z otwarć sklepów, warsztatów, ciekawych wydarzeń. Jeżeli chcecie bym wzięła udział w waszym wydarzeniu, odwiedziła wasz lokal i opisała go na blogu, zapraszam do kontaktu. 

 

 


Żaneta Lurzyńska - koneserka codzienności. Na blogu i w życiu kolekcjonuję wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuję się modą, fotografią, namiętnie oglądam ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szukam nowych możliwości wyrażania siebie. Jestem ciągle zakochaną żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci: Weroniki i Maksymiliana. Kolekcjonerka to pochwała rodzinnego życia, bez rezygnowania z siebie i ze swoich marzeń.


 

Zapisz się do newslettera Kolekcjonerki! Czekają na Ciebie darmowe grafiki, przepisy, DIY i inspirujące artykuły.

* pola wymagane

Blog na FacebookuPinterestNajnowsze posty


Reklama
przepisy kulinarne
Archiwum
Strony

Instagram

 

Follow on Bloglovin

 

 

przepisy kulinarne

 

Przepisy kulinarne

Tagi
Tekst

 

 

 

follow me
 

 

 
 Znajdź mnie na Instagram - @kolekcjonerka
X
X